Žürii
Bruno Barsanti (IT) on kuraator ja kunstiprodutsent. Tal on kunstijuhtimise eriala kraad Milano Bocconi ülikoolist ja aastatel 2012–2013 osales ta Torinos asuva Sandretto Re Rebaudengo fondi korraldatud CAMPO kuraatoriprogrammis. Barsanti on vabakutselisena kureerinud näitusi ja projekte nii Itaalia kui ka teiste riikide kaasaegse kunsti galeriides ja institutsioonides. 2013. aastal kaaskureeris ta 55. Veneetsia biennaali kõrvalüritusena rühmanäitust “NOISE”. Aastatel 2014–2018 tegi ta koostööd Torinos asuva Franco Noero galeriiga ja 2016–2018 töötas Barsanti Torino kunstimessi “The Others Art Fair” kuraatorinõukogu juhina.
Evita Goze (LV) on kuraator, kirjanik ja kunstnik, kes töötab Riias asuva ISSP galerii ja fotoraamatute festivali “Self Publish Riga” kuraatori ja projektijuhina. Gozel on fotograafia eriala bakalaureusekraad Brightoni ülikoolist ja Läti kunstiakadeemia visuaalse kommunikatsiooni eriala magistrikraad. 2012. aastal oli ta vahetusüliõpilane Jaapanis Nagoya kunstiülikoolis. Goze kirjutab fotograafiast ja kaasaegsest kunstist Läti ajakirjades IR ja Kultūras Diena, veebiajakirjades FK Magazine ja arterritory.com ning fotoajakirjades British Journal of Photography ja Tjej Land.
Kati Ilves (EE) töötab kuraatorina Kumu kunstimuuseumis. Tal on bakalaureuse- ja magistrikraad kunstiteaduses Eesti Kunstiakadeemiast ning ta on õppinud ka kirjandust ja filmi Pariisi 8. ülikoolis. Aastatel 2016–2017 osales ta de Appeli kuraatoriprogrammis Amsterdamis. Kati Ilves on kureerinud isiku- ja grupinäitusi ning koostanud uurimuslikke projekte. 2017. aastal oli ta 57. Veneetsia biennaali Eesti paviljoni kuraator, kureerides Katja Novitskova soolonäituse “Kui sa vaid näeksid, mida ma su silmadega olen näinud”. 2018. aastal kureeris Ilves le lieu unique’i kunstikeskuses Nantes’is, Prantsusmaal rahvusvahelise grupinäituse “Üle voogava silmapiiri”.
Karin Laansoo (EE) on Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskuse ja Outset Eesti direktor. Pärast magistrikraadi kaitsmist Eesti Kunstiakadeemia kunstiteaduse instituudis töötas ta galerii juhatajana Tallinnas ja New Yorgis. 2008–2013 oli Karin rahvusvahelise kunstnike residentuuri PointB direktor New Yorgis. Ta on kureerinud näitusi ja projekte nii Ameerika Ühendriikides kui ka Euroopas ning avaldas 2005. aastal raamatu “22+. Noored Eesti kunstnikud”. 2013. aastal tunnustas Välisministeerium Karin Laansood Eesti kaasaegse kultuuri tutvustamise eest New Yorgis. 2018. aastal võttis Karin koos kolleeg Kadri Laasiga vastu 2017. aasta Eesti Kultuurkapitali kujutava ja rakenduskunsti sihtkapitali aastapreemia EKKAKi viljaka juhtimise ning paljude Eesti kunsti rahvusvahelistumisele kaasa aidanud projektide algatamise ja elluviimise eest.
Niekolaas Johannes Lekkerkerk (NL) on vabakutseline kuraator ja kriitik, Rotterdamis tegutseva kuraatori- ja uurimisagentuuri The Office for Curating algataja. Lekkerkerki töös on peamisel kohal igapäevaelu ja töökorraldus, kultuurilised normid ja ideoloogiad. Ta keskendub eelkõige aruteludele, mis käsitlevad antropotseeni, ökoloogiat ja kliimat, posthumanismi ning üha enam keerduvat looduse ja kultuuri sasipundart. Lekkerkerk avaldas 2018. aastal trükise “The Standard Book of Noun-Verb Exhibition Grammar”, mis vaatleb kunstinäitust kui ökoloogilist kogumit. Ta pälvis 2012. aastal Demergoni kuraatoripreemia ja oli 2014. aastal Akbank Sanati rahvusvahelise kuraatorivõistluse laureaat.